Dobra napadačka forma

Hat-trick Matea Kovačića uz pogotke Kramarića i Čopa

28.08.2014.

Uz Andreja Kramarića i Duju Čopa, strijelce za Rijeku i Dinamo, precizan je bio i Interov Mateo Kovačić protiv islandskog Stjarnana - čak tri puta.

Andrej Kramarić postigao je drugi pogodak Rijeke na gostovanju kod Šerifa u Tiraspolu, u pobjedi 3:0, dok je Duje Čop još jednom zatresao mrežu Petrolula iz Ploiestija, nakon što je dva pogotka postigao u prvoj utakmici u Rumunjskoj.

U listu strijelaca u uzvratnim utakmicama četvrtog pretkola Europske lige upisao se i mladi vezni igrač talijanskog Intera, Mateo Kovačić.

Kovačić je protiv islandskog predstavnika Stjarnana postigao hat-trick. Precizan je bio u 28. minuti poslije gužve i 33. minuti izvrsnim prodorom te za 4:0 u 51. minuti. Zamijenjen je dvije minute poslije, kada je umjesto njega ušao Icardi.

Inter je naposljetku slavio 6:0 te s ukupnih 9:0 glatko izborio mjesto u skupini.