Slavlje Dinama na Poljudu

Dva gola Čopa u velikom derbiju, Kramarić načeo Zadar

31.08.2014.

Dinamo i Rijeka upisali su nove prvenstvene bodove na svoj konto, a svoj su obol dali Duje Čop i Andrej Kramarić, koji će se naći na nadolazećem reprezentativnom okupljanju.

Veliki hrvatski derbi Hajduka i Dinama pripao je ove nedjelje gostima iz Zagreba. Splićani su na Poljudu poveli 2:0 zahvaljujući Sušiću i Miliću, no Duje Čop poravnao je rezultat golovima u 71. i prvoj minuti sudačke nadoknade.

Pobjedu Dinamu 3:2 osigurao je Henriquez u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Rijeka je na Kantridi uvjerljivo pobijedila Zadar 6:1, a Kekovu je momčad prema slavlju usmjerio Andrej Kramarić golom u 12. minuti.

Tri je pogotka ubilježio Moises, a po jedan su za Rijeku dodali Tomečak i Cvijanović. Jedini strijelac za Zadar bio je Terkeš.

Nakon sedam odigranih kola hrvatskog prvenstva, Dinamo vodi s 19 osvojenih bodova, a Rijeka je drugoplasirana s bodom manje.