Identičan rezultat u dvije utakmice

Vulićevi izabranici ponovno remizirali s BiH

12.09.2014.

Izabranici Zorana Vulića odigrali su još jedan prijateljski susret s odgovarajućom selekcijom Bosne i Hercegovine te ubilježili identičan rezultat kao prije dva dana.

Nakon neriješenih 1:1 u Slavonskom Brodu, Hrvatska U-19 isti je rezultat ubilježila i u novoj prijateljskoj utakmici s reprezentacijom Bosne i Hercegovine, koja je u petak odigrana u Orašju.

Hrvatska je povela u 65. minuti. Poslije udarca iz kuta, odbijena je lopta stigla na dvadesetak metara do Klarića, koji je vrlo lijepim poluvolejem šalje u suprotni kut.

Izjednačenje je stiglo nedugo prije kraja utakmice, u 85. minuti, kada je s ruba kaznenog prostora u bliži kut pogodio bosanskohercegovački kapetan Hairlahović.

Hrvatska U-19 igrala je u sljedećem sastavu: Grbić, Stolnik, Prce, Roglić, Mudražija, Špoljarić, Balić, Klarić, Mikulić, Benković i Šimić. (Još su nastupili: Džijan, Vlak i Jukić).

Obje su utakmice hrvatskoj reprezentaciji pod vodstvom Zorana Vulića poslužile kao priprema za kvalifikacije za Europsko prvenstvo.