Prijateljski dvoboj

Hrvatska U-20 uz dva gola Kolara pobijedila Nedelišće

15.11.2014.

Hrvatska reprezentacija do 20 godina pod vodstvom Nenada Gračana pobijedila je u prijateljskoj utakmici Nedelišće 4:0.

Nedelišće - Hrvatska U-20 0:4 (0:3)
Prijateljska utakmica, Nedelišće.

Strijelci: 0:1 - Kolar (13'), 0:2 - Pjaca (39'), 0:3 - Kolar (44'), 0:4 - Brlek (59')

Hrvatska: Brkić, Barić (od 75' Mikanović), Mamić, Brlek, Šimunović (od 46' Ćaleta-Car), Elez, Pjaca (od 46' Kovačević), Roguljić, Ivančić (od 30' Aralica), Krovinović (od 75' J. Mišić), Kolar. Izbornik: N. Gračan

Nakon što je Hrvatskom U-21 pobijedio Norvešku u Šibeniku 3:0, Nenad Gračan u subotu je u Nedelišću vodio i selekciju U-20 u prijateljskom dvoboju protiv domaćina Nedelišća.

Mlada reprezentacija slavila je 4:0, a pobjedu je osigurala još u prvom dijelu s tri postignuta pogotka.

Za vodstvo je zabio Kolar u 13. minuti, a na 2:0 povisio je Pjaca u 39. minuti susreta. Tik prije odlaska na odmor Kolar je postigao svoj drugi pogodak, a "točku na i" stavio je Brlek pogotkom za konačni rezultat, u 59. minuti.