Mandžukić strijelac i na otvaranju Lige prvaka

18.09.2013.

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić pronašao je put do mreže i u susretu Bayerna protiv CSKA iz Moskve.

U prvom je kolu ovogodišnjeg izdanja Lige prvaka branitelj naslova Bayern iz Münchena ugostio CSKA iz Moskve, a njemačka je momčad povela već u četvrtoj minuti pogotkom Alabe. U 41. minuti u listu se strijelaca ponovno upisao i Mario Mandžukić, vrlo dobrim udarcem glavom nakon prekida.

Konačnih 3:0 postavio je Robben sredinom drugog poluvremena.

Mandžukić je igru napustio u 75. minuti, kada je trener Josep Guardiola umjesto njega na teren poslao Pizarra.

Luka Modrić počeo je utakmicu Real Madrida na gostovanju kod Galatasaraya u prvoj jedanaestorici, a zamijenjen je u 72. minuti. Kraljevski je klub pobijedio s visokih 6:1.

U utorak navečer nastupio je i Darijo Srna, kapetan hrvatske reprezentacije i Šahtara iz Donecka. Odigrao je cijelu utakmicu u pobjedi Ukrajinaca kod Real Sociedada (2:0), a Eduardo Alves da Silva ostao je na klupi.