Pobjeda Barcelone u Granadi

Pogodak i asistencija raspoloženog Ivana Rakitića

28.02.2015.

Ivan Rakitić odigrao je izvrsnu utakmicu u dresu svoje Barcelone na gostovanju u Granadi, postigavši pogodak i asistiravši Suarezu.

U 25. kolu Primere, Barcelona je doputovala na noge Granadi, a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić igrao je od prve minute.

Igrala se 25. minuta kada je Rakitić natrčao na odbijenu loptu i poslao je u mrežu za vodstvo katalonskog velikana, a početkom drugog poluvremena odlično je proigrao Suareza za udvostručenje prednosti.

Granada je smanjila pogotkom Rica iz kaznenog udarca, a konačnih 3:1 za Barcelonu postavio je Messi u 70. minuti.

Rakitić je odigrao cijelu utakmicu, a po završetku je rekao: "I inače se dobro osjećam u Barceloni, a gol i asistencija daju vam još bolji osjećaj. Mislim da smo napravili dobar posao u Granadi i zasluženo došli do pobjede".

"Barcelona je opet pokazala svoj identitet. Na dobrom smo putu, makar moramo još napredovati", zaključio je.