Drugi susret Uefinog turnira u Zagrebu

Mladi Hrvati remizirali sa Škotskom

03.03.2015.

Hrvatska U-16 odigrala je i drugu utakmicu Uefinog razvojnog turnira, a u utorak se suprotstavila odgovarajućoj selekciji Škotske.

U-16: ŠKOTSKA - HRVATSKA 1:1 (0:1, 3:1 - 11m)
Uefin razvojni turnir, Zagreb.

Strijelci: 0:1 - Vujčić (17'), 1:1 - Aitchinson (66')

Hrvatska: Matijaš, Briški, Vujčić, Matešić, Modrić, Šantek, Črnko, Javorčić, Jakić, Maletić, Ivić. (Još su igrali: Pranjić, Đira, Budalić, Tolić, Vinogradac, Kulenović, Ilić i Čuže). Izbornik: D. Bašić.

U svom drugom nastupu na Uefinom razvojnom turniru u Zagrebu, Hrvatska je odigrala neriješeno protiv vršnjaka iz Škotske, kojima je potom pripalo raspucavanje s bijele točke.

Nakon poraza od Slovenije 2:0, izabranici Darija Bašića poveli su u 17. minuti preko Vujčića, da bi u drugom poluvremenu poravnao Aitchinson.

U drugom susretu drugog kola, Slovenija i Srbija također su odigrale bez pobjednika (1:1), da bi na jedanaesterce bolja bila reprezentacija Srbije.

Posljednje, treće kolo na rasporedu je u četvrtak, 5. ožujka, a na maksimirskom terenu broj 7 sastaju se Škotska i Slovenija (11:00) te Hrvatska i Srbija (13:30).