Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Suci i kontrolori

Anto
Marić

Anto Marić
foto: Drago Sopta/HNS
pozicija:

pomoćni sudac

kategorija:

elitna skupina

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
    • SuperSport HNL 2022/2023
    • Prva HNL - JUNIORI 2022/2023
    • HT Prva liga 2021/2022
    • 1. HNL Pioniri 2021/2022
    • 1. HNL Juniori 2021/2022
    • 1. HNL Kadeti 2021/2022
    • HNK - kadeti 2021/2022
    • Hrvatski kup 2021/2022
    • 2. HNL 2021/2022
    • 3. HNL Sjever 2021/2022
    • 3. HNL Središte 2021/2022
    • HT Prva liga 2020/2021
    • 1. HNL Pioniri 2020/2021
    • 1. HNL Juniori 2020/2021
    • 1. HNL Kadeti 2020/2021
    • Hrvatski kup 2020/2021
    • 3. HNL Središte 2020/2021
    • 2. HNL 2020
    • HT Prva liga 2019/2020
    • Prva HNL Pioniri 2019/2020
    • Prva HNL Juniori 2019/2020
    • Prva HNL Kadeti 2019/2020
    • Hrvatski kup 2019/2020
    • 2. HNL 2019
    • 1. HNL Pioniri 2018/2019
    • 1. HNL Juniori 2018/2019
    • 1. HNL Kadeti 2018/2019
    • 1. HNLŽ 2018/2019
    • Kup 2018/2019
    • 3. HNL Zapad 2018/2019
    • 2. HNL 2018
    • 1. HNL Pioniri 2017/2018
    • 1. HNL Juniori 2017/2018
    • 1. HNL Kadeti 2017/2018
    • Kup 2017/2018
    • 1. HNL Pioniri 2016/2017
    • 1. HNL Juniori 2016/2017
    • 1. HNL Kadeti 2016/2017
    • Kup 2016/2017
    • 2. HNL 2016/2017
    • 1. HNL Pioniri 2015/2016
    • 1. HNL Juniori 2015/2016
    • 1. HNL Kadeti 2015/2016
    • 3. HNL Zapad 2015/2016
    • 3. HNL Zapad 2014/2015
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    19.08.2022.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Gorica- : --
    12.08.2022.    SuperSport HNLŠibenik - Istra 19610 : 0-
    23.07.2022.    SuperSport HNLGorica - Šibenik0 : 0-
    16.07.2022.    SuperSport HNLOsijek - Gorica2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    21.08.2022.    Dinamo - Dugopolje- : --
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.05.2022.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Rijeka2 : 2-
    30.04.2022.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Gorica2 : 1-
    24.04.2022.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Hajduk0 : 0-
    08.04.2022.    HT Prva ligaGorica - Istra 19611 : 1-
    19.03.2022.    HT Prva ligaGorica - Rijeka1 : 0-
    18.02.2022.    HT Prva ligaGorica - Slaven Belupo0 : 3-
    13.02.2022.    HT Prva ligaHajduk - Slaven Belupo3 : 1-
    05.02.2022.    HT Prva ligaGorica - Hajduk0 : 4-
    18.12.2021.    HT Prva ligaGorica - Šibenik2 : 3-
    12.12.2021.    HT Prva ligaOsijek - Šibenik3 : 1-
    26.11.2021.    HT Prva ligaHajduk - Istra 19614 : 0-
    07.11.2021.    HT Prva ligaŠibenik - Rijeka0 : 1-
    25.09.2021.    HT Prva ligaŠibenik - Osijek0 : 2-
    19.09.2021.    HT Prva ligaOsijek - Gorica3 : 2-
    28.08.2021.    HT Prva ligaŠibenik - Istra 19613 : 1-
    21.08.2021.    HT Prva ligaDinamo - Lokomotiva1 : 0-
    01.08.2021.    HT Prva ligaOsijek - Slaven Belupo0 : 0-
    25.07.2021.    HT Prva ligaRijeka - Istra 19612 : 0-
    16.07.2021.    HT Prva ligaOsijek - Šibenik3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    10.04.2022.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Rudeš0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    21.05.2022.    1. HNL JunioriDinamo - Bjelovar5 : 1-
    09.05.2022.    1. HNL JunioriDinamo - Slaven Belupo1 : 0-
    04.05.2022.    1. HNL JunioriDinamo - Lokomotiva1 : 1-
    12.03.2022.    1. HNL JunioriSesvete - Rudeš1 : 2-
    04.03.2022.    1. HNL JunioriDinamo - Šibenik2 : 0-
    27.02.2022.    1. HNL JunioriSesvete - Lokomotiva1 : 1-
    04.12.2021.    1. HNL JunioriSesvete - Šibenik4 : 1-
    23.10.2021.    1. HNL JunioriLokomotiva - Varaždin4 : 0-
    16.10.2021.    1. HNL JunioriRudeš - Dinamo1 : 4-
    02.10.2021.    1. HNL JunioriDinamo - Varaždin2 : 0-
    11.09.2021.    1. HNL JunioriGorica - Šibenik3 : 1-
    22.08.2021.    1. HNL JunioriGorica - Osijek1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    10.04.2022.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Rudeš3 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    11.05.2022.    HNK - kadetiRijeka - Inter-Zaprešić1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.10.2021.    Hrvatski kupBelišće - Hajduk1 : 5-
    21.09.2021.    Hrvatski kupPrimorac (B) - Hajduk1 : 2-
    25.08.2021.    Hrvatski kupMladost Ždralovi - Neretvanac4 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.08.2021.    2. HNLDubrava Tim kabel - Rudeš2 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.02.2022.    3. HNL SjeverRadnik Križevci - Mladost Ždralovi1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.05.2022.    3. HNL SredišteTrnje - Lučko4 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    16.05.2021.    HT Prva ligaŠibenik - Hajduk0 : 2-
    25.04.2021.    HT Prva ligaRijeka - Osijek0 : 0-
    07.04.2021.    HT Prva ligaHajduk - Slaven Belupo2 : 2-
    03.04.2021.    HT Prva ligaIstra 1961 - Osijek0 : 2-
    26.02.2021.    HT Prva ligaVaraždin - Osijek2 : 3-
    28.11.2020.    HT Prva ligaVaraždin - Istra 19611 : 1-
    25.11.2020.    HT Prva ligaIstra 1961 - Osijek1 : 4-
    17.10.2020.    HT Prva ligaRijeka - Varaždin2 : 1-
    29.08.2020.    HT Prva ligaRijeka - Istra 19612 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.09.2020.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Slaven Belupo1 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.05.2021.    1. HNL JunioriSesvete - Orijent 19194 : 0-
    08.05.2021.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Orijent 19192 : 0-
    01.05.2021.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Osijek2 : 1-
    17.04.2021.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Istra 19613 : 1-
    10.04.2021.    1. HNL JunioriRudeš - Hrv. dragovoljac1 : 0-
    13.03.2021.    1. HNL JunioriRudeš - Slaven Belupo1 : 1-
    21.02.2021.    1. HNL JunioriDinamo - Rijeka3 : 3-
    11.02.2021.    1. HNL JunioriDinamo - Inter-Zaprešić5 : 0-
    13.12.2020.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Dugopolje1 : 1-
    05.12.2020.    1. HNL JunioriDinamo - Rudeš4 : 1-
    07.11.2020.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Rudeš1 : 4-
    19.09.2020.    1. HNL JunioriSesvete - Dinamo2 : 5-
    11.09.2020.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Varaždin0 : 2-
    30.08.2020.    1. HNL JunioriRudeš - Rijeka0 : 0-
    26.08.2020.    1. HNL JunioriSesvete - Inter-Zaprešić2 : 2-
    22.08.2020.    1. HNL JunioriLokomotiva - Hajduk2 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.09.2020.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Slaven Belupo3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    24.02.2021.    Hrvatski kupŠibenik - Istra 19610 : 2-
    16.12.2020.    Hrvatski kupRudeš - Dinamo0 : 2-
    10.10.2020.    Hrvatski kupVaraždin - Cibalia2 : 0-
    09.09.2020.    Hrvatski kupNogometni klub Ferdinandovac - Nogometni klub Ivančica Ivanec3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    05.06.2021.    3. HNL SredišteHAŠK 1903 - Mladost Petrinja4 : 0-
    29.05.2021.    3. HNL SredišteJarun - HAŠK 19033 : 1-
    11.04.2021.    3. HNL SredišteLučko - Trnje0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.03.2020.    2. HNLDugopolje - Cibalia0 : 0-
    01.03.2020.    2. HNLOsijek II - Šibenik1 : 1-
    30.11.2019.    2. HNLOsijek II - Međimurje2 : 1-
    18.10.2019.    2. HNLMeđimurje - Croatia0 : 0-
    06.10.2019.    2. HNLOrijent 1919 - Hajduk II0 : 2-
    02.10.2019.    2. HNLMeđimurje - Šibenik1 : 2-
    21.09.2019.    2. HNLOrijent 1919 - Croatia1 : 1-
    14.09.2019.    2. HNLOrijent 1919 - Šibenik1 : 0-
    16.08.2019.    2. HNLMeđimurje - Orijent 19191 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.07.2020.    HT Prva ligaInter-Zaprešić - Hajduk1 : 4-
    11.07.2020.    HT Prva ligaInter-Zaprešić - Rijeka0 : 1-
    30.06.2020.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Istra 19613 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    08.03.2020.    Prva HNL PioniriZagreb - Dinamo1 : 3-
    23.02.2020.    Prva HNL PioniriSesvete - Hajduk1 : 6-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.03.2020.    Prva HNL JunioriSesvete - Dinamo- : --
    18.02.2020.    Prva HNL JunioriDinamo - Osijek5 : 1-
    08.12.2019.    Prva HNL JunioriInter-Zaprešić - Hajduk1 : 4-
    02.12.2019.    Prva HNL JunioriHrv. dragovoljac - Dinamo2 : 3-
    23.11.2019.    Prva HNL JunioriSesvete - Rudeš0 : 1-
    16.11.2019.    Prva HNL JunioriDinamo - Slaven Belupo2 : 1-
    10.11.2019.    Prva HNL JunioriHrv. dragovoljac - Rudeš0 : 1-
    03.11.2019.    Prva HNL JunioriLokomotiva - Osijek2 : 0-
    29.09.2019.    Prva HNL JunioriLokomotiva - Hrv. dragovoljac5 : 0-
    07.09.2019.    Prva HNL JunioriLokomotiva - Slaven Belupo2 : 1-
    30.08.2019.    Prva HNL JunioriHrv. dragovoljac - Hajduk1 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    04.03.2020.    Prva HNL KadetiZagreb - Dinamo1 : 3-
    23.02.2020.    Prva HNL KadetiSesvete - Hajduk2 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.10.2019.    Hrvatski kupBuje - Rijeka0 : 11-
    28.08.2019.    Hrvatski kupBednja Beletinec - Vuteks Sloga1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.05.2019.    2. HNLMeđimurje - Zadar4 : 1-
    12.05.2019.    2. HNLBSK - Dugopolje1 : 1-
    27.04.2019.    2. HNLŠibenik - Dugopolje0 : 1-
    20.04.2019.    2. HNLVaraždin - Osijek II2 : 0-
    08.04.2019.    2. HNLHajduk II - Osijek II3 : 1-
    16.03.2019.    2. HNLOsijek II - BSK1 : 1-
    02.03.2019.    2. HNLVaraždin - BSK2 : 1-
    17.11.2018.    2. HNLDugopolje - Solin0 : 0-
    10.11.2018.    2. HNLMeđimurje - Osijek II2 : 1-
    28.10.2018.    2. HNLSolin - Osijek II0 : 1-
    20.10.2018.    2. HNLVaraždin - Zadar2 : 2-
    23.09.2018.    2. HNLDugopolje - Osijek II1 : 0-
    15.09.2018.    2. HNLZadar - BSK1 : 0-
    10.09.2018.    2. HNLLučko - Dinamo II1 : 0-
    25.08.2018.    2. HNLŠibenik - Osijek II2 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    31.03.2019.    1. HNL PioniriDinamo - Međimurje2 : 1-
    09.03.2019.    1. HNL PioniriDinamo - Lokomotiva0 : 1-
    04.03.2019.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Solin1 : 3-
    19.12.2018.    1. HNL PioniriDinamo - Rijeka0 : 5-
    02.12.2018.    1. HNL PioniriSesvete - Međimurje7 : 1-
    25.11.2018.    1. HNL PioniriSesvete - Rijeka1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.04.2019.    1. HNL JunioriZagreb - Rijeka0 : 4-
    13.04.2019.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Dinamo2 : 3-
    06.04.2019.    1. HNL JunioriSesvete - Rudeš2 : 2-
    15.03.2019.    1. HNL JunioriSesvete - Inter-Zaprešić0 : 0-
    23.02.2019.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Rudeš2 : 1-
    05.12.2018.    1. HNL JunioriDinamo - Rudeš2 : 0-
    03.11.2018.    1. HNL JunioriZagreb - Sesvete1 : 0-
    06.10.2018.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Rudeš2 : 0-
    08.09.2018.    1. HNL JunioriZagreb - Hajduk0 : 2-
    01.09.2018.    1. HNL JunioriLokomotiva - Sesvete3 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    31.03.2019.    1. HNL KadetiDinamo - Međimurje4 : 0-
    09.03.2019.    1. HNL KadetiDinamo - Lokomotiva3 : 1-
    04.03.2019.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Solin3 : 2-
    19.12.2018.    1. HNL KadetiDinamo - Rijeka6 : 0-
    02.12.2018.    1. HNL KadetiSesvete - Međimurje3 : 0-
    25.11.2018.    1. HNL KadetiSesvete - Rijeka2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.10.2018.    1. HNLŽŽNK Agram - ŽNK Osijek0 : 7-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.09.2018.    KupRadnik Križevci - Rijeka0 : 9-
    19.09.2018.    KupZagorec (KR) - Osijek0 : 3-
    21.08.2018.    KupRudar Labin - Krk0 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    23.03.2019.    3. HNL ZapadPonikve - Zagreb1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.05.2018.    2. HNLVaraždin - Solin6 : 0-
    09.05.2018.    2. HNLGorica - Dugopolje2 : 1-
    21.04.2018.    2. HNLVaraždin - Dugopolje2 : 0-
    03.04.2018.    2. HNLVaraždin - Hajduk II0 : 1-
    28.03.2018.    2. HNLHajduk II - Šibenik2 : 0-
    18.03.2018.    2. HNLNovigrad - Dugopolje1 : 2-
    10.03.2018.    2. HNLDugopolje - Šibenik2 : 0-
    02.12.2017.    2. HNLSolin - Gorica0 : 0-
    28.10.2017.    2. HNLDugopolje - Gorica1 : 1-
    14.10.2017.    2. HNLVaraždin - Novigrad0 : 0-
    10.10.2017.    2. HNLHajduk II - Varaždin0 : 2-
    27.09.2017.    2. HNLGorica - Solin2 : 0-
    10.09.2017.    2. HNLHajduk II - Dugopolje1 : 0-
    03.09.2017.    2. HNLNovigrad - Gorica0 : 1-
    30.08.2017.    2. HNLGorica - Dugopolje2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    31.03.2018.    1. HNL PioniriSesvete - Hajduk0 : 1-
    25.03.2018.    1. HNL PioniriSesvete - Zagreb0 : 1-
    16.12.2017.    1. HNL PioniriDinamo - Split6 : 0-
    26.11.2017.    1. HNL PioniriZagreb - Cibalia4 : 0-
    11.11.2017.    1. HNL PioniriLokomotiva - Zagreb3 : 0-
    19.10.2017.    1. HNL PioniriDinamo - Inter-Zaprešić5 : 0-
    01.10.2017.    1. HNL PioniriLokomotiva - Inter-Zaprešić3 : 0-
    24.09.2017.    1. HNL PioniriDinamo - Zadar10 : 0-
    20.08.2017.    1. HNL PioniriZagreb - Hajduk0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    16.05.2018.    1. HNL JunioriSesvete - Slaven Belupo5 : 1-
    02.05.2018.    1. HNL JunioriDinamo - Istra 19614 : 0-
    28.04.2018.    1. HNL JunioriRudeš - Sesvete0 : 0-
    14.04.2018.    1. HNL JunioriLokomotiva - Rijeka1 : 5-
    07.04.2018.    1. HNL JunioriSesvete - Cibalia2 : 0-
    24.03.2018.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Sesvete0 : 3-
    18.11.2017.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Sesvete1 : 3-
    21.10.2017.    1. HNL JunioriLokomotiva - Inter-Zaprešić3 : 3-
    07.10.2017.    1. HNL JunioriDinamo - Slaven Belupo0 : 1-
    16.09.2017.    1. HNL JunioriDinamo - Cibalia3 : 0-
    23.08.2017.    1. HNL JunioriLokomotiva - Rudeš4 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    31.03.2018.    1. HNL KadetiSesvete - Hajduk1 : 1-
    25.03.2018.    1. HNL KadetiSesvete - Zagreb2 : 0-
    03.03.2018.    1. HNL KadetiDinamo - Zagreb1 : 2-
    26.11.2017.    1. HNL KadetiZagreb - Cibalia3 : 1-
    11.11.2017.    1. HNL KadetiLokomotiva - Zagreb6 : 0-
    04.11.2017.    1. HNL KadetiDinamo - Inter-Zaprešić2 : 0-
    01.10.2017.    1. HNL KadetiLokomotiva - Inter-Zaprešić2 : 3-
    24.09.2017.    1. HNL KadetiDinamo - Zadar1 : 0-
    26.08.2017.    1. HNL KadetiDinamo - Split1 : 1-
    20.08.2017.    1. HNL KadetiZagreb - Hajduk2 : 7-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.09.2017.    KupNogometni klub Nedelišće - Inter-Zaprešić0 : 6-
    19.08.2017.    KupLekenik - Oriolik0 : 6-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.05.2017.    1. HNL PioniriZagreb - Split0 : 2-
    09.04.2017.    1. HNL PioniriDinamo - Rijeka0 : 0-
    29.03.2017.    1. HNL PioniriLokomotiva - Dinamo0 : 2-
    13.11.2016.    1. HNL PioniriDinamo - Sesvete2 : 0-
    05.11.2016.    1. HNL PioniriSesvete - Cibalia0 : 1-
    19.10.2016.    1. HNL PioniriDinamo - Osijek1 : 0-
    16.10.2016.    1. HNL PioniriHrv. dragovoljac - Hajduk0 : 1-
    25.09.2016.    1. HNL PioniriZagreb - Zadar3 : 0-
    18.09.2016.    1. HNL PioniriSesvete - Inter-Zaprešić0 : 1-
    28.08.2016.    1. HNL PioniriZagreb - Inter-Zaprešić3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.04.2017.    1. HNL JunioriDinamo - Istra 19613 : 1-
    11.03.2017.    1. HNL JunioriSesvete - Osijek0 : 0-
    18.11.2016.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Slaven Belupo1 : 1-
    29.10.2016.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Hrv. dragovoljac5 : 3-
    09.10.2016.    1. HNL JunioriDinamo - Split3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.05.2017.    1. HNL KadetiZagreb - Split2 : 1-
    09.04.2017.    1. HNL KadetiDinamo - Rijeka3 : 0-
    03.12.2016.    1. HNL KadetiDinamo - Hrv. dragovoljac6 : 0-
    13.11.2016.    1. HNL KadetiDinamo - Sesvete3 : 0-
    05.11.2016.    1. HNL KadetiSesvete - Cibalia0 : 1-
    19.10.2016.    1. HNL KadetiDinamo - Osijek1 : 1-
    16.10.2016.    1. HNL KadetiHrv. dragovoljac - Hajduk0 : 3-
    25.09.2016.    1. HNL KadetiZagreb - Zadar3 : 1-
    18.09.2016.    1. HNL KadetiSesvete - Inter-Zaprešić0 : 2-
    28.08.2016.    1. HNL KadetiZagreb - Inter-Zaprešić0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.08.2016.    KupBjelovar - Marsonia1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.05.2017.    2. HNLNovigrad - Šibenik0 : 0-
    18.04.2017.    2. HNLSesvete - Rudeš1 : 3-
    12.04.2017.    2. HNLGorica - Imotski2 : 2-
    01.04.2017.    2. HNLDugopolje - Šibenik0 : 0-
    25.03.2017.    2. HNLGorica - Dugopolje1 : 1-
    18.03.2017.    2. HNLSolin - Šibenik1 : 1-
    04.03.2017.    2. HNLZagreb - Hrv. dragovoljac0 : 0-
    26.11.2016.    2. HNLDinamo II - Lučko1 : 2-
    23.11.2016.    2. HNLNovigrad - Gorica1 : 0-
    22.10.2016.    2. HNLNovigrad - Imotski3 : 1-
    02.10.2016.    2. HNLHrv. dragovoljac - Zagreb1 : 0-
    28.09.2016.    2. HNLHrv. dragovoljac - Sesvete1 : 0-
    10.09.2016.    2. HNLGorica - Novigrad3 : 1-
    02.09.2016.    2. HNLHrv. dragovoljac - Rudeš1 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    08.05.2016.    1. HNL PioniriSesvete - Slaven Belupo3 : 0-
    23.03.2016.    1. HNL PioniriSesvete - Dinamo0 : 3-
    27.09.2015.    1. HNL PioniriZagreb - Istra 19611 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.05.2016.    1. HNL JunioriLokomotiva - Hrv. dragovoljac4 : 0-
    14.05.2016.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Rijeka0 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    08.05.2016.    1. HNL KadetiSesvete - Slaven Belupo3 : 0-
    27.09.2015.    1. HNL KadetiZagreb - Istra 19611 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.05.2016.    3. HNL ZapadNovigrad - Opatija2 : 0-
    22.05.2016.    3. HNL ZapadTrnje - Maksimir3 : 2-
    15.05.2016.    3. HNL ZapadDugo Selo - Nogometni klub Vinogradar Mladina1 : 1-
    07.05.2016.    3. HNL ZapadSamobor - Zagorec (KR)5 : 1-
    03.05.2016.    3. HNL ZapadVrapče - HAŠK 19030 : 0-
    01.05.2016.    3. HNL ZapadNogometni klub Vinogradar Mladina - Novigrad2 : 2-
    16.04.2016.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Novigrad1 : 2-
    09.04.2016.    3. HNL ZapadDugo Selo - Novigrad0 : 1-
    30.03.2016.    3. HNL ZapadHNK Rijeka II - Nogometni klub Vinogradar Mladina0 : 2-
    12.03.2016.    3. HNL ZapadStupnik - Novigrad0 : 6-
    05.03.2016.    3. HNL ZapadMaksimir - Vrapče2 : 3-
    27.02.2016.    3. HNL ZapadOpatija - Zagorec (KR)3 : 1-
    28.11.2015.    3. HNL ZapadOpatija - Novigrad0 : 3-
    21.11.2015.    3. HNL ZapadVrbovec - Opatija1 : 3-
    31.10.2015.    3. HNL ZapadSamobor - Novigrad0 : 3-
    24.10.2015.    3. HNL ZapadMaksimir - Špansko3 : 0-
    17.10.2015.    3. HNL ZapadŠpansko - Vrapče0 : 4-
    11.10.2015.    3. HNL ZapadTrnje - HAŠK 19032 : 1-
    03.10.2015.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Vrbovec0 : 1-
    20.09.2015.    3. HNL ZapadNogometni klub Vinogradar Mladina - HNK Rijeka II5 : 0-
    12.09.2015.    3. HNL ZapadOpatija - Samobor1 : 1-
    08.09.2015.    3. HNL ZapadNovigrad - Stupnik4 : 2-
    05.09.2015.    3. HNL ZapadStupnik - Vrbovec1 : 1-
    29.08.2015.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Opatija2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    30.05.2015.    3. HNL ZapadDubrava Tim kabel - Zelina7 : 0-
    09.05.2015.    3. HNL ZapadVrapče - Dubrava Tim kabel1 : 2-
    28.04.2015.    3. HNL ZapadHNK Rijeka II - Samobor5 : 1-
    04.04.2015.    3. HNL ZapadDubrava Tim kabel - Dugo Selo3 : 0-
    21.03.2015.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Stupnik3 : 0-
    28.02.2015.    3. HNL ZapadSamobor - Novigrad0 : 1-
    08.11.2014.    3. HNL ZapadZelina - Špansko2 : 5-
    19.10.2014.    3. HNL ZapadSamobor - HNK Rijeka II0 : 2-