Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

HNS > O nama

Uspjesi

Pronađite:
- uspjehe hrvatskih reprezentacija
- nagrade i priznanja Hrvatskom nogometnom savezu
- plasmane hrvatskih reprezentacija na velika natjecanja

Uspjesi
foto: Getty Images
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Newsletter
  • RSS

Uspjesi HNS-a i hrvatskih reprezentacija

  • Uspjesi
  • Nagrade i priznanja
  • A reprezentacija
  • Mlađi uzrasti
  • Futsal
1996Turnir kralja Hassana II: Pobjednici
1998FIFA SP, Francuska: Brončana medalja
19983. mjesto na Fifinoj ljestvici
1998UEFA U-18 Europsko prvenstvo, Cipar: Brončana medalja
19993. mjesto na Fifinoj ljestvici
1999Korea kup: Pobjednici
2001UEFA U-16 Europsko prvenstvo, Engleska: Brončana medalja
1992Nagrada HOO-a Matija Ljubek
1994Fifina nagrada za reprezentaciju s najvećim napretkom
1997Najbolja momčad Hrvatske u izboru Sportskih novosti
1998Fifina nagrada za reprezentaciju s najvećim napretkom
1998Državna nagrada za sport "Franjo Bučar"
1998Najbolja momčad Hrvatske u izboru Sportskih novosti
2001Nagrada HOO-a za najboljeg promicatelja Hrvatske u svijetu
2001Najbolja momčad Hrvatske u izboru Sportskih novosti
2005Nagrada HOO-a za najboljeg promicatelja Hrvatske u svijetu
2006Nagrada HOO-a za najboljeg promicatelja Hrvatske u svijetu
2007Nagrada HOO-a za najboljeg promicatelja Hrvatske u svijetu
2008Najbolja momčad Hrvatske u izboru Sportskih novosti
2008Plavi cvijet - priznanje Hrvatske turističke zajednice
2014Nagrada HOO-a za najboljeg promicatelja Hrvatske u svijetu
2015Nagrada HOO-a za najboljeg promicatelja Hrvatske u svijetu
1996UEFA Euro, Engleska: Četvrtfinale
1998FIFA SP, Francuska: Treće mjesto
2002FIFA SP, Koreja i Japan: Skupina
2004UEFA Euro, Portugal: Skupina
2006FIFA SP, Njemačka: Skupina
2008UEFA Euro, Austrija i Švicarska: Četvrtfinale
2012UEFA Euro, Poljska i Ukrajina: Skupina
2014FIFA SP, Brazil: Skupina
2016UEFA Euro, Francuska: Osmina finala
1996UEFA U-16 Europsko prvenstvo, Austrija: Četvrtfinale
1998UEFA U-16 Europsko prvenstvo, Škotska: Četvrtfinale
1998UEFA U-18 Europsko prvenstvo, Cipar: Treće mjesto
1999FIFA U-20 Svjetsko prvenstvo, Nigerija: Osmina finala
1999UEFA U-16 Europsko prvenstvo, Češka: Skupina
2000UEFA U-21 Europsko prvenstvo, Slovačka: Skupina
2000UEFA U-18 Europsko prvenstvo, Njemačka: Skupina
2001UEFA U-16 Europsko prvenstvo, Engleska: Treće mjesto
2001FIFA U-17 Svjetsko prvenstvo, Trinidad i Tobago: Skupina
2004UEFA U-21 Europsko prvenstvo, Njemačka: Skupina
2005UEFA U-17 Europsko prvenstvo, Italija: Polufinale
2010UEFA U-19 Europsko prvenstvo, Francuska: Polufinale
2011FIFA U-20 Svjetsko prvenstvo, Kolumbija: Skupina
2012UEFA U-19 Europsko prvenstvo, Estonija: Skupina
2013UEFA U-17 Europsko prvenstvo, Slovačka: Skupina
2013FIFA U-20 Svjetsko prvenstvo, Turska: Osmina finala
2013FIFA U-17 Svjetsko prvenstvo, UAE: Skupina
2015UEFA U-17 Europsko prvenstvo, Bugarska: Četvrtfinale
2015FIFA U-17 Svjetsko prvenstvo, Čile: Četvrtfinale
2016UEFA U-19 Europsko prvenstvo, Njemačka: Skupina
2017UEFA U-17 Europsko prvenstvo, Hrvatska: Domaćini
1999UEFA Futsal EP, Španjolska: Skupina
2000FIFA Futsal SP, Gvatemala: Skupina
2001UEFA Futsal EP, Rusija: Skupina
2008UEFA Futsal U-21 EP, Rusija: Skupina
2012UEFA Futsal EP, Hrvatska: Polufinale
2014UEFA Futsal EP, Belgija: Četvrtfinale
2016UEFA Futsal EP, Srbija: Skupina

Sljedeća utakmica

Island - Hrvatska

11.06.2017.

Prethodna utakmica

Meksiko - Hrvatska

27.05.2017.