Malonogometna Liga prvaka

Novo Vrijeme u Makarskoj nadjačalo i Gruzijce

04.10.2018.

U svom drugom nastupu u Ligi prvaka, malonogometaši Novo Vrijeme Apfela svladali su TMC Tbilisi 4:2 te će se boriti za plasman u Elitno kolo.

Nakon uvjerljive pobjede nad finskim Kampuksen Dynamom, hrvatski je prvak pred svojim navijačima nadjačao i gruzijskog predstavnika.

TMC Tbilisi, doduše, poveo je pogotkom Kurdadzea u petoj minuti, no Novo Vrijeme preokrenulo je rezultat već do 16. minute. Eduardo, Kazazić i još jednom Eduardo ispisali su na semaforu 3:1.

Ipak, na poluvrijeme se otišlo s 3:2, s obzirom da je prednost Makarana prije odmora smanjio Kekelia.

Pobjedu za Novo Vrijeme potvrdio je Bajrušović u 28. minuti te se domaćin tako izjednačio na vrhu tablice s kazahstanskim Aktobeom, koji je u drugom kolu svladao Kampuksen Dynamo 3:0 i također ima svih šest bodova.

Odlučujući susret za prvo mjesto u skupini i plasman u Elitno kolo između Novo Vrijeme Apfela i Aktobea bit će odigran u subotu, 6. listopada, s početkom u 20:30 sati. Prvaku Hrvatske za taj je uspjeh dovoljan i neriješeni ishod.