Pobjeda protiv Alumnusa u finalu

09.04.2019.

U vinkovačkoj završnici malonogometnog Prvenstva Hrvatske za kadete najuspješnije su bile mlade nade Uspinjača Gimke.

Uspinjača Gimka novi je državni malonogometni prvak u kadetskoj konkurenciji, nakon što je prošle godine isto pošlo za rukom kadetima Broda 035.

U prvom je polufinalnom susretu u Vinkovcima Uspinjača Gimka svladala Vrgorac rezultatom 5:1, uz hat-trick Ciglera, a potom je finale izborio i Alumnus, pobjedom 4:1 nad Kvarnerom, uz dva pogotka Burčula.

Alumnus je u finalu uspio povesti preko Šuarta u desetoj minuti, no ubrzo Devčić pogađa za izjednačenje, a titulu prvaka Uspinjača Gimki donosi Petriško u 20. minuti.

Treće je mjesto ove sezone pripalo Vrgorcu, zahvaljujući pobjedi nad Kvarnerom 5:3.