Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

HNS

Od 26. do 28. travnja

17. izdanje
Memorijala
vukovarskih
branitelja

24.04.2019.
17. izdanje Memorijala vukovarskih branitelja
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Od 26. do 28. travnja igra se tradicionalni Memorijal vukovarskih branitelja, turnir za nogometaše do 14 godina starosti.

Vukovar, Bogdanovci i Borovo Naselje i ove će godine ugostiti međunarodni nogometni turnir za igrače do 14 godina, 17. memorijal vukovarskih branitelja.

U četvrtak, 25. travnja, na rasporedu je dolazak momčadi u Vukovar i obilazak značajnih mjesta iz Domovinskog rata, a u petak, 26. travnja, bit će održano i svečano otvaranje turnira. Polufinala se igraju u subotu u 16:30 (A1-B1) te 17:45 (C1-D1) u Borovom Naselju, a na istom mjestu natjecanje završava u nedjelju, 28. travnja, utakmicom za treće mjesto (09:00) i finalnim dvobojem (10:30) te prigodnom dodjelom trofeja i nagrada (12:00).

Skupina A (Stadion Borovo Naselje)
Cibalia - Vukovar 1991 (25/04, 09:30)
Osijek - Selekcija Sj. Amerike (25/04, 10:45)
Osijek - Vukovar 1991 (25/04, 16:00)
Cibalia - Lokomotiva (25/04, 17:15)
Cibalia - Selekcija Sj. Amerike (26/04, 09:00)
Vukovar 1991 - Lokomotiva (26/04, 10:15)
Osijek - Lokomotiva (26/04, 16:15)
Vukovar 1991 - Selekcija Sj. Amerike (26/04, 17:30)
Lokomotiva - Selekcija Sj. Amerike (27/04, 09:00)
Osijek - Cibalia (27/04, 10:15)

Skupina B (Stadion HNK Radnički)
HSK Njemačka - Inter Zaprešić (26/04, 09:00)
Hajduk - Gorica (26/04, 10:15)
HSK Njemačka - Gorica (26/04, 16:15)
Hajduk - Inter Zaprešić (26/04, 17:30)
HSK Njemačka - Hajduk (27/04, 09:00)
Inter Zaprešić - Gorica (27/04, 10:15)

Skupina C (Stadion HNK Mitnica, Vukovar)
Rijeka - Slaven Belupo (26/04, 09:00)
Selekcija Austrije - Rudeš (26/04, 10:15)
Rijeka - Rudeš (26/04, 16:15)
Selekcija Austrije - Slaven Belupo (26/04, 17:30)
Rijeka - Selekcija Austrije (27/04, 09:00)
Slaven Belupo - Rudeš (27/04, 10:15)

Skupina D (Stadion Ivan Barun, Bogdanovci)
Dinamo - Istra 1961 (26/04, 09:00)
Selekcija Švicarske/Švedske - Hrvatski dragovoljac (26/04, 10:15)
Dinamo - Hrvatski dragovoljac (26/04, 16:15)
Selekcija Švicarske/Švedske - Istra 1961 (26/04, 17:30)
Istra 1961 - Hrvatski dragovoljac (27/04, 09:00)
Dinamo - Selekcija Švicarske/Švedske (27/04, 10:15)

 

Učitaj više

Sljedeća utakmica

Hrvatska - Wales

08.06.2019.

Stadion Gradski vrt, Osijek