Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

HNS

Od 26. do 28. travnja

17. izdanje
Memorijala
vukovarskih
branitelja

24.04.2019.
17. izdanje Memorijala vukovarskih branitelja
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS

Od 26. do 28. travnja igra se tradicionalni Memorijal vukovarskih branitelja, turnir za nogometaše do 14 godina starosti.

Vukovar, Bogdanovci i Borovo Naselje i ove će godine ugostiti međunarodni nogometni turnir za igrače do 14 godina, 17. memorijal vukovarskih branitelja.

U četvrtak, 25. travnja, na rasporedu je dolazak momčadi u Vukovar i obilazak značajnih mjesta iz Domovinskog rata, a u petak, 26. travnja, bit će održano i svečano otvaranje turnira. Polufinala se igraju u subotu u 16:30 (A1-B1) te 17:45 (C1-D1) u Borovom Naselju, a na istom mjestu natjecanje završava u nedjelju, 28. travnja, utakmicom za treće mjesto (09:00) i finalnim dvobojem (10:30) te prigodnom dodjelom trofeja i nagrada (12:00).

Skupina A (Stadion Borovo Naselje)
Cibalia - Vukovar 1991 (25/04, 09:30)
Osijek - Selekcija Sj. Amerike (25/04, 10:45)
Osijek - Vukovar 1991 (25/04, 16:00)
Cibalia - Lokomotiva (25/04, 17:15)
Cibalia - Selekcija Sj. Amerike (26/04, 09:00)
Vukovar 1991 - Lokomotiva (26/04, 10:15)
Osijek - Lokomotiva (26/04, 16:15)
Vukovar 1991 - Selekcija Sj. Amerike (26/04, 17:30)
Lokomotiva - Selekcija Sj. Amerike (27/04, 09:00)
Osijek - Cibalia (27/04, 10:15)

Skupina B (Stadion HNK Radnički)
HSK Njemačka - Inter Zaprešić (26/04, 09:00)
Hajduk - Gorica (26/04, 10:15)
HSK Njemačka - Gorica (26/04, 16:15)
Hajduk - Inter Zaprešić (26/04, 17:30)
HSK Njemačka - Hajduk (27/04, 09:00)
Inter Zaprešić - Gorica (27/04, 10:15)

Skupina C (Stadion HNK Mitnica, Vukovar)
Rijeka - Slaven Belupo (26/04, 09:00)
Selekcija Austrije - Rudeš (26/04, 10:15)
Rijeka - Rudeš (26/04, 16:15)
Selekcija Austrije - Slaven Belupo (26/04, 17:30)
Rijeka - Selekcija Austrije (27/04, 09:00)
Slaven Belupo - Rudeš (27/04, 10:15)

Skupina D (Stadion Ivan Barun, Bogdanovci)
Dinamo - Istra 1961 (26/04, 09:00)
Selekcija Švicarske/Švedske - Hrvatski dragovoljac (26/04, 10:15)
Dinamo - Hrvatski dragovoljac (26/04, 16:15)
Selekcija Švicarske/Švedske - Istra 1961 (26/04, 17:30)
Istra 1961 - Hrvatski dragovoljac (27/04, 09:00)
Dinamo - Selekcija Švicarske/Švedske (27/04, 10:15)

 

  • Informacije o kupnji ulaznica za utakmice Vatrenih u Ligi nacija

    16.05.2022.

    Informacije o kupnji ulaznica za utakmice Vatrenih u Ligi nacija

    U ponedjeljak, 16. svibnja s početkom u 12:00 sati počinje prodaja ulaznica za četiri lipanjske utakmice hrvatske nogometne reprezentacije u sklopu novog izdanja Uefine Lige nacija. Hrvatska...

  • Rijeka u humanitarnoj utakmici ugostila Ukrajinu

    18.05.2022.

    Rijeka u humanitarnoj utakmici ugostila Ukrajinu

    Nogometaši Rijeke remizirali su na Rujevici s reprezentacijom Ukrajine (1:1) u utakmici s koje je sav prihod namijenjen globalnoj platformi prikupljanja sredstava za pomoć Ukrajini "United24".  ...

  • Polaznici Akademije na trećem modulu 2. semestra

    18.05.2022.

    Polaznici Akademije na trećem modulu 2. semestra

    U prostorijama Nogometne akademije Hrvatskog nogometnog saveza traje treći modul 2. semestra XI generacije za Uefinu PRO licencu.   U okviru istoga polaznici su već odslušali predavanja uglednog...

  • HNS-ova selekcija svladala novinare

    18.05.2022.

    HNS-ova selekcija svladala novinare

    Selekcija Hrvatskog nogometnog saveza, u kojoj su uz djelatnike Saveza zaigrali i članovi stožera hrvatskih reprezentacija, svladala je u prijateljskoj utakmicu selekciju hrvatskih novinara...

Učitaj više

Sljedeća utakmica

Hrvatska - Austrija

03.06.2022.

Stadion Gradski vrt, Osijek