Kup regija

Splićani remizirali s Beograđanima

03.10.2022.

Selekcija Nogometnog središta Split remizirala je u Zadru s Beogradom (1:1) u drugom nastupu na središnjem kvalifikacijskom turniru Kupa regija.

Goste iz Srbije u vodstvo je doveo Gavrilović (24’), a rezultat je u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena izjednačio Roko Jurić. Obje su momčadi utakmicu završile s desetoricom igrača uslijed isključenja Vukića (90'+6) i Lazarevskog (90'+7).

O plasmanu Splićana na završnicu Kupa regija odlučivat će međusobni susret Beograda i Malte, koji je na rasporedu u utorak, 4. listopada od 15.30 sati u Zadru.

Selekcija NS-a Split, pod vodstvom Ivana Gudelja, igrala je u sastavu: Pinčić - Šalinović (72’ Krešić), Bauk, Lazarevski, Iveljić - Jukić Peladić (72’ Ćupić), Jurić (56’ Ribičić) - Plavša (83’ Vodopija), Škarić (83’ Katić), Gilić-Kuku - Andrić.